Firma

O NAS

Nasza firma, Earth Power International, jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości suplementów diety wpływających na poprawę kondycji Twojego organizmu na co dzień. Receptury naszych preparatów wywodzą się z tysięcy lat doświadczenia i wiedzy tradycyjnej medycyny chińskiej łącząc w sobie jednocześnie jakość i technologię współczesnych laboratoriów, oraz potęgę i mądrość farmakognozji.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się i całkowicie polską firmą i jesteśmy z tego niesamowicie dumni, gdyż nasze produkty od wielu lat dostępne są także na arenie międzynarodowej. Nasze preparaty uzyskały liczne certyfikaty potwierdzające zarówno wysoką jakość metod ich produkcji, jak i pozytywny ich wpływ na Twój organizm.

Cieszy nas fakt, że w dzisiejszym, coraz bardziej zabieganym święcie coraz więcej osób zwraca uwagę na stan swojego zdrowia i skłania się ku tradycyjnym metodom leczenia wybierając nasze naturalne produkty zamiast tego, co oferuje nam współczesny rynek farmaceutyczny. Oprócz zdrowia dajemy Ci także możliwość by wspólnie z nami budować swój rynek konsumencki w zamian za zysk ze sprzedaży naszych produktów. Zostań naszym partnerem by dołączyć do grona zdrowych, szczęśliwych i wolnych finansowo ludzi.

Wierzymy, że Ty również odkryjesz zarówno potęgę natury jaka drzemie w naszych produktach, jak i szansę by razem z nami, małymi krokami, zmieniać swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

NASZA FILOZOFIA

Dlaczego robimy to, co robimy? Ponieważ wierzymy w ludzi. Wierzymy, że zdrowa, uśmiechnięta i wolna finansowo osoba jest nie do zatrzymania, że ma moc i potencjał by kreować swoją rzeczywistość. Nasi partnerzy są dumnymi i ambitnymi ludźmi, którzy kochają życie i dzielenie się swoimi pasjami z otoczeniem. Energia, którą wysyłasz do świata wraca do Ciebie ze zdwojoną mocą, więc dbaj o to była ona dobra i czysta.

Nasza firma to nie kolejny koncern farmaceutyczny, którego produkty widzisz w telewizyjnych reklamach i na billboardach w swoim mieście. To przede wszyskim mądrość i tysiące lat doświadczenia tradycyjnej medycyny dalekiego wschodu.

Receptury naszych preparatów zostały skomponowane przez mistrzów farmakognozji we współpracy z naszą radą naukową łącząc w sobie wieki doświadczenia i najnowsze zdobycze współczesnej farmakologii.

Nasze produkty cechuje przede wszystkim sposób ich produkcji. Unikalna receptura to nie wszystko. Najważniejszy dla nas jest sposób ekstrakcji tego, co najlepsze w każdym z naszych składników. Osobiście nadzorujemy cały proces pozyskiwania surowców, głównie z dziewiczych terenów Azji, dbając o to by był on zgodny z wiekami tradycji chińskiej medycyny. Nasze produkty dbają o zachowanie w Twoim ciele prawidłowej homeostazy i równowagi siły duchowej yin-yang.

To właśnie dlatego, wybierając nasze produkty, oprócz korzyści czysto zdrowotnych odczujesz także poprawę swojego samopoczucia psychicznego. Jak powiedział Hipokrates "Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem".

RADA NAUKOWA

Nasza Firma to nie tylko produkty i laboratoria, lecz przede wszystkim ludzie. Rada Naukowa Earth Power International to zespół fachowców i doradców, którzy dbają o najwyższą jakość naszych produktów na co dzień. Specjaliści z zakresu medycyny, farmakognozji, chemii i dietetyki wspólnie pracują nad tym, by produkty, które otrzymujesz były zawsze najwyższej jakości i spełniały wszystkie Twoje, nawet najbardziej wygórowane, oczekiwania.

Członkowie Rady Naukowej:

- ....................

- ....................

Our Products

Phyto Life

Phyto Life is a composition of 16 herbs and plants which healing properties are known for centuries. This unique composition has advantageous influence on our body functions, bringing it to balance so to the state of... Czytaj więcej

BUY
Phyto Man

PhytoMan is an unique product designed especially for men. Similarly to Phyto Life it is composed out of 16 herbs and plants which healing properties are known for centuries. This unique composition has advantageous... Czytaj więcej

BUY
Phyto C

Phyto C is, above all, 100% natural and well assimilating source of vitamin C and other vitamins and minerals, vital for out organism. Extract of malpighia glabra, sambucus nigra, Rosa canina and lemon aids plenty of... Czytaj więcej

BUY
Fit Fast Maca & Vanilla

FIT FAST program was created by specialists whose aim was to select ingredients of the finest quality which will support our everyday diet and body nutritioning, and to prepare aromatic and tasty meal in the form of... Czytaj więcej

BUY